Pompa ciepła versoTHERM plus - niemiecka jakość!

VersoTHERM plus to sprawdzona pompa ciepła, działająca w systemie powietrze-woda. Urządzenie przeznaczona jest wyłącznie do montowania w środku budynków. Model ten charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania, z którą kojarzone są niemieckie produkty. Swoje zastosowanie znajdzie szczególnie w nowoczesnych domach jednorodzinnych. Dzięki temu, że system montowany jest wewnątrz budynku, od strony zewnętrznej widoczne będą jedynie dwie kratki wentylacyjne, dlatego pompa nie będzie miała wpływu na wygląd domu.
Pompa ciepła versoTHERM plus

Pompa ciepła VersoTHERM plus - sklep

Oferowana przez Vaillant pompa ciepła VersoTHERM plus to doskonałe i efektywne rozwiązanie, które zapewni niezbędną energię do ogrzewania Twojego domu. Duże możliwości w zakresie dostosowania urządzenia do potrzeb gospodarstwa domowego obejmuje m.in. możliwość połączenia instalacji z panelami fotowoltaicznymi. Rozwiązanie to jest nie tylko ekologiczne, ale również dużo bardziej oszczędne niż tradycyjne formy ogrzewania domu. Połączenie wysokiej jakości wykonania z innowacyjnymi rozwiązaniami daje świetne efekty.

VersoTHERM plus - specyfikacja

VersoTHERM plus jest jedną z najcichszych pomp ciepła dostępnych na rynku. Dzięki zastosowaniu rozwiązania o nazwie SoundSafe przez Vaillant urządzenie działa niezwykle cicho nawet w normalnym trybie. Model produkowany w Niemczech zajmuje bardzo niewielką powierzchnię w pomieszczeniu, w którym został zainstalowany. Dzięki elastycznej budowie można bez problemu dostosować pompę ciepła VersoTHERM plus do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo bardzo wygodne jest to, że urządzenie nie posiada jednostki zewnętrznej.

Pompa ciepła VersoTHERM plus - ile kosztuje?

VersoTHERM plus to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które zostało wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. Cena urządzenia jest bardzo konkurencyjna i niezbyt wygórowana, zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę zastosowane w nim innowacyjne rozwiązania, a także ekologiczny charakter. Oprócz tego należy pamiętać, że dzięki zdecydowaniu się na tę pompę ciepła zaoszczędzisz sporo pieniędzy, które w innym przypadku musiałbyś przeznaczyć na odpowiednie ogrzanie domu. W związku z tym jest to rozwiązanie, na które warto się zdecydować.

Pompa ciepła versoTHERM plus - opinie zadowolonych klientów

Nad zakupieniem pompy ciepła, zastanawiałem się już od dłuższego czasu, w końcu zdecydowałem się na zakup Versotherm plus, i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony, z dokonanego wyboru, bo pompa działa bardzo dobrze, a na dodatek, niezwykle cicho, co jest dużym plusem..

Dawid

Chcieliśmy zainstalować pompe ciepla u nas w domu bo sąsiedzi też taką mają i bardzo zachwalali. Jedyne co mi się nie podobało to to że trochę szpeciła budynek. Dlatego kiedy trafiłam na tą pompę ciepła byłam bardzo zadowolona bo w pełni znajduje się w środku budynku. No i super że tak cicho pracuje

Klaudia